304 wazon ze stali nierdzewnej powlekany uchwyt do kolorów z lustrzanym polerowanej powierzchni i walcówki wzorem wewnątrz(srebrny)

Wyprzedaż!

304 wazon ze stali nierdzewnej powlekany uchwyt do kolorów z lustrzanym polerowanej powierzchni i walcówki wzorem wewnątrz(srebrny)

|

SKU: d12153

Tagi: wystrój wazony, stalowy Wazon, гидренгия wazonów, designerskie Wazon, голс stal nierdzewna, lustrzana Wazon kwiat, uchwyt do telefonu komórkowego, u kształtki ze stali nierdzewnej, wazon, wazon ze stali nierdzewnej.

zł70.17 zł35.79

Dostępność: W magazynie

Opis produktu

Opis

Wykonane ze stali nierdzewnej 304, ten wazon jest odporny na upadek, mocny i dobrze trzyma swój kształt.Wazon trochę już dwóch końców, więc wygodne i łatwe mocno skompresować.Bez rysunku lub wzoru na powierzchni i gładkie i zaokrąglone krawędzie, może on być również stosowany jako szklanki do wody do picia.

Cechą

- Kolor: Srebrny.

- Materiał: Stal Nierdzewna.

- Rozmiar: 7.5x7.5x15cm.

- Pojemność: 395 ml

- Służy do przechowywania wiecznych kwiatów lub jako dekoracyjny przedmiot.

- Wykonana ze stali nierdzewnej, z błyszczącą powierzchnią, jest wytrzymały i odporny na rdzę i świetnie czuje się w dłoni.

- Elegancki kształt sprawia, że łatwo utrzymać lub skompresować go.

- Elegancki i zaokrąglona krawędź nigdy nie drapie skórę lub wargi.

1 x Wazon

Specyfikacja

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

0 Opinie 304 wazon ze stali nierdzewnej powlekany uchwyt do kolorów z lustrzanym polerowanej powierzchni i walcówki wzorem wewnątrz(srebrny)

Dodaj opinię

Pokrewne produkty